fbpx

Z pátku na sobotu 27. 10. 2023 se uskutečnila halloweenská přespávačka u nás v dojo. Děti dostaly za úkol přijít v kostýmech a skutečně se jim to vydařilo. Měli jsme zde duchy, upíry, bezhlavé rytíře, vřískoty, ale také zvířátka.

První polovinu večera jsme trávili hrami, které někdy hrajeme i běžně na cvičení. Zahráli jsme si “židličkovanou”, cukr, káva, limonáda…, lodě nebo krtky. Samozřejmě všechno tematicky v kostýmech!

Následovala večerní hra po celé budově, během které jsme procvičili paměť dětí. Jejich úkolem bylo za co nejkratší čas splnit všechna stanoviště, na kterých je čekaly úkoly jako naučení se říkanek, pamatování si obrázků nebo hádanky.

Po skvělých výkonech následovala zasloužená večeře!

V druhé polovině večera nás čekal klidový program v podobě dlabání a vyřezávání dýní.  Děti ve dvojicích vytvořily skutečně krásné výtvory! Po dlabání nastal čas jít spát, ale ještě předtím jsme se podívali na strašidelnou pohádku.

Ráno jsme se vzbudili, nasnídali a stihli si i parádně zacvičit. A jak už to u nás bývá zvykem, před odchodem domů jsme si po sobě ještě i uklidili dojo.

Děkujeme všem účastníkům za odhodlání při tvorbě kostýmu, angažovanost při hraní her a také za kreativitu při vytvářeni dýní!

Budeme se těšit zase na další přespávačce!