fbpx

Aktualizace 16. 5.: Od pondělí 18. 5. začíná provoz dle rozvrhu pouze s drobným omezením, kdy cvičení dospělých bude až do odvolání probíhat pouze v pondělí a středy. V úterý a čtvrtky nebude tedy probíhat žádné cvičení a škola bude uzavřena. Moc se na vás těšíme!

Byť nás to velice mrzí, musíme bohužel vzhledem k vývoji situace kolem koronaviru v ČR až do odvolání zrušit veškerá cvičení, jak dospělých, tak dětí. Dnes od 18 hodin sedíme u ČT24 a čekáme na tiskovou konferenci (TK) po jednání vlády, bohužel TK ještě ani nezačala a jednání vlády se evidentně protáhlo. Zatím tedy pracujeme s dostupnými informacemi, což znamená, že cvičení bude zrušeno minimálně do 24. 3. 2020. Je ale velice pravděpodobné, že toto není finální termín a zahájení cvičení bude nadále posouváno.

Veškerá nová vyhlášení/nařízení vlády sledujeme, respektujeme a budeme se snažit v co nejkratší možné době vždy reagovat a informovat vás o veškerých změnách, které se naší školy budou týkat. Tyto informace budeme přidávat do tohoto článku vždy nahoru a s časovou značkou, kdy byla informace přidána.

Moc děkujeme za pochopení, přejeme všem pevné zdraví i nervy a doufáme, že se se všemi brzy zase setkáme. Držte se a v případě jakýchkoliv dotazů samozřejmě neváhejte a kontaktujte nás například e-mailem.