fbpx

Aktualizace 14. 3. ve 13:30: Z důvodu vývoje situace kolem epidemie jsme se bohužel museli rozhodnout akci zrušit. Dnes vláda vydala nové nařízení, které mimo jiné uzavřelo veškerá stravovací zařízení, takže bychom ani nebyli schopni dětem zajistit vhodnou stravu. Mrzí nás to, ale bohužel nebudeme tedy schopni s hlídáním dětí pomoci.  Přesto vás prosíme o zodpovědnost, zvýšenou pozornost a dodržování hygieny a respektování vládních nařízení. Všem přejeme hlavně pevné zdraví a co nejklidnější zvládnutí aktuální situace.

Z důvodu šíření nového koronaviru vydala vláda vyhlášku, díky které byl vyhlášen nouzový stav a všechny školy (od základních až po vysoké) jsou zavřené. V naší škole Chūsei Ryū cvičení PROBÍHAJÍ zatím beze změny (koncentrace lidí je silně pod hranicí 30 osob). Samozřejmě ale chápeme obavy a pokud chcete děti nechat raději doma, dejte nám jen, prosíme, vědět. Zároveň na cvičení dodržujeme zvýšená hygienická opatření – toto mají na starost učitelé, kteří vás rádi informují osobně nebo nám v případě zájmu můžete napsat e-mail.

Chtěli bychom vám nabídnout ve spolupráci s Teamem Raven, pořadatelem, příměstský tábor. Bude probíhat od pondělí 16.3. do pátku 20.3. a dle vývoje situace popřípadě i v dalších týdnech. Rozumíme tomu, že rodiče chodí do práce a nechtějí děti nechat doma celý den samotné. U nás na táboře čeká děti zábava, hry i výlety do přírody – ta dětem v tomto období jedině prospěje.

Samozřejmě budeme i na táboře dbát v daleko větší míře na dodržení hygieny, budeme se řídit vyhláškami vlády a sledovat průběžný stav a vývoj celé situace.

Všechny potřebné informace najdete v letáčku pod tímto textem. Budeme se těšit, že se s dětmi uvidíme!