fbpx

Byť škola funguje teprve velmi krátce, zájem o studium Ju Jutsu v ní je velký. Proto jsem se rozhodl, že pro vás chci vyzvednout studijní podmínky ještě o úroveň výš. Usoudil jsem tedy, že mít k dispozici jen vyhrazený čas 2x týdně v cizích prostorách není podle mých představ to nejlepší, co byste pro studium Ju Jutsu mohli mít a zároveň věřím, že mít vlastní prostor je v mých silách – a také vašich, protože školu netvořím já, ale tvoříme ji všichni dohromady a hlavně vy, studenti.

Naši školu Chūsei Ryū (čti “Čůsé rjú”) chci mít postavenu kromě kvality bojového umění a výuky hlavně na skvělé atmosféře. Toto se podle mě dosahuje daleko lépe v Dojo (čti “dódžó”), které si můžeme upravit tak, jak se nám bude zdát v danou chvíli nejlepší – jsou to velké možnosti a návrhy každého z vás vřele vítám, ideálně i s nápadem, jak je realizovat a s ochotou pomoci se samotnou realizací.

Také nám toto umožňuje daleko více prostoru pro studium, ať už praktikování technik nebo teoretické diskuze v tématickém prostředí. Pokud byste tomuto nevěřili, můžete si otevřít rozvrh lekcí, kde sami uvidíte, že již nejsou lekce pouze 2x týdně, ale téměř každý den. Díky těmto možnostem jsem byl schopen také otevřít lekce pro děti, což považuji za velký úspěch, protože po těchto lekcích již také byla poptávka a několik rodičů se ptalo, zda a kdy u nás mohou začít cvičit jejich děti.

Na všechny nové děti i dospělé studenty se velmi těším a samozřejmě se také velice těším, až si poprvé zacvičíme, 6. ledna, v našem novém dojo i s vámi, již aktivními studenty! Zpětnou vazbu, jak na nové dojo, tak na výuku, akce i celkovou, velice vítám. Užijte si krásné svátky a uvidíme se v novém roce!