fbpx

O tom, že ve Lhotě kousek od Opavy existuje už pár let super škola, a že do ní chodí samé super děti, už nějakou dobu víme. Dokonce jsme se s některými dětmi už na různých akcích a táborech i potkali, takže my známe je a oni znají nás, lektory Vojtu a Klárku. Tak nás moc potěšila informace, která přišla na začátku roku – že bychom mohli mít lekce pro děti přímo v budově školy.

Takže pozor pozor, teď zbystřete a dávejte dobrý pozor vy, kteří máte své dítě v Labyrintu a rádi byste nás poznali:
Cvičení Jujutsu v Labyrintu je zaměřeno na rozvoj motoriky, obratnosti, rychlosti a dalších fyzických dovedností a samozřejmě na studium technik Jujutsu i japonské kultury, kterou společně poznáváme skrze příběhy o dávných samurajích. Těmi si naši lekci vždy trošku zpestříme, tak stejně jako různými hrami a soutěžemi, což má skvělý vedlejší efekt, že děti se pořádně vyřádí a vybijí svou přebytečnou energii. Techniky boje se učíme v logických návaznostech a od lehčích postupně přecházíme ke složitějším, to vše samozřejmě s respektem ke svému tělu i k ostatním. Snahu a píli samozřejmě po nějaké době můžeme odměnit zkouškou na vyšší technický stupeň, tak jak to děláme i u dětí, které navštěvují lekce přímo v Dōjō. Toto, i různé víkendové akce, pořádáme zpravidla v našem Dōjō v Opavě, kam jsou děti z Labyrintu ale určitě vždy také zvané.

Cvičení ve škole probíhá jednou týdně, v pátek od 14:00 do zhruba 14:45 hodin (tak ať děti stíhají vlak). Cena je stejná jako je v ceníku uvedená pro mladší děti – je to 1 hodina týdně. Ceník je samozřejmě dostupný zde na našem webu, tak se klidně můžete podívat. Tak jako v Opavě, i v Labyrintu je možno platit ve 3 variantách – měsíčně, půlročně nebo ročně. Cvičení je určené pro děti z prvního a druhého trojročí, kapacita je 16 dětí, momentálně místo ještě máme. Přihlášení probíhá přes školu, kde vám určitě rádi poskytnou veškeré potřebné informace, pak na 1. hodině (ukázkové, na zkoušku) dostanou děti přihlášku a až ji donesou vyplněnou, pak teprve jste naši 😀 Cvičení v Labyrintu vede Klárka.

Smutné je, že hned krátce po tom, co jsme začali, jsme nucení kvůli omezením zase činnost přerušit. V labyrintu tak proběhly jen 2 ukázkové lekce a pauza. Ale až to všechno přejde, určitě si dáme ještě jednu „otevírací hodinu“ a pak se do toho pořádně pustíme se všemi bojovníky a bojovnicemi. Moc se těšíme!